Producent toreb ECO

Strona główna - Nadruki na pp

Nadruk na folii, torbach i materiale – nadruk logo

Nadruk logo na materiale na zamówienie

Wykonujemy nadruki na tkaninach syntetycznych, wigofilu, fizeliny, włókniny oraz foliach z logotypami, dowolnymi grafikami lub wzorami. Robimy je zarówno na własnych produktach, jak i tych, które zostaną dostarczone przez Klienta. Nadruki cechują się ponadprzeciętną trwałością i wysokim poziomem estetyki. Dzięki temu możliwe jest reklamowanie przedsiębiorstwa na zewnątrz czy znakowanie odzieży roboczej. Wśród najczęściej realizowanych zamówień znajdują się koszulki, czapki, kominy, gadżety sportowe czy torby z nadrukiem logo. Równie często wykonujemy akcesoria potrzebne w branży kosmetycznej, budowlanej czy meblowej, których realizacje można zobaczyć poniżej.

Nadruk na folii przezroczystej do pakowania

Jedną z naszych specjalizacji jest nadruk na folii – może to być folia do pakowania, naklejki, etykiety czy inne materiały promocyjne. Dzięki niej możliwe jest znakowanie produktów oraz ich lepsze wyeksponowanie. Nadruk na folii transparentnej charakteryzuje się wysoką jakością i doskonałym odwzorowaniem kolorów, a także odpornością na wilgoć, promieniowanie UV czy drobne uszkodzenia mechaniczne. Zadrukowane folie są słusznym rozwiązaniem głównie ze względu na to, że częste ich zastosowanie jest konieczne do opakowania produktu, a etykiety papierowe mogą ograniczać widoczność tego, co znajduje się wewnątrz.

Nadruk logo na akcesoriach promocyjnych

Torby z nadrukiem na zamówienie to jedne z najlepszych akcesoriów promocyjnych, jakie można wybrać. Wynika to głównie z ich uniwersalności oraz skuteczności w działaniach marketingowych. Ostatnio dużą popularnością cieszyły się również wielorazowe maseczki z nadrukiem logo. Tego rodzaju akcesoria promocyjne pomagają budować pozytywny wizerunek marki wśród konsumentów oraz rozwijać z nimi bardziej bezpośrednią relację. Są też jednym z najtańszych i najskuteczniejszych sposobów na reklamę. Przydają się podczas targów, eventów, konferencji, szkoleń pracowniczych oraz wydarzeń o charakterze integracyjnym. Zachęcamy do składania zamówień na personalizowane produkty z nadrukiem.

BRANŻA SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWA

BRANŻA TEKSTYLNA

BRANŻA BUDOWLANA

BRANŻA meblowa

Branża medyczna

BRANŻA KOSMETYCZNA

BRANŻA OGRODNICZA

W jaki sposób wykonujemy nadruki?

Wszystkie nasze nadruki wykonujemy jedną z najtrwalszych metod, jaką jest sitodruk. Dzięki zastosowaniu tej metody z nowoczesnymi maszynami i innowacyjnymi rozwiązaniami każde zamówienie realizujemy z dopracowaniem najmniejszych szczegółów. Dbamy o każdy aspekt i specyfikę zarówno projektu nadruku, jak i materiału, na którym ma być wykonany nadruk.

Najwyższej jakości materiały, innowacyjny nadruk sitodrukiem i precyzja wykonania to najlepsze połączenie, które gwarantuje perfekcję wykonania każdego zlecenia i pełne zadowolenie.

Sitodruk – co to jest?

Sitodruk jest techniką zadrukowywania zarówno niewielkich, jak i dużych powierzchni. Nadruk sitodrukiem doskonale sprawdza się w przypadku wielu różnego rodzaju materiałów i tkanin. Powstające w ten sposób grafiki oraz napisy są odporne na działanie czynników atmosferycznych i bardzo wytrzymałe, dlatego z powodzeniem sprawdzają się przy zadruku firmowych bluz, toreb, jak i billboardów.

Nadruk sitodrukiem polega na nakładaniu siatki na drukowaną formę w postaci szablonu. Niedrukowane miejsce pozostaje zakryte. Farba przenika w miejsca, w których powstaje planowana grafika. Następnie tkanina wraz z farbą poddawana jest specjalnym światłoczułym zabiegom, dzięki czemu wzór zostaje utrwalony.  

Nadruk sitodrukiem – trwałość i jakość

Na uwagę zasługuje też technologia i sprzęt, za pomocą którego tworzymy nasze nadruki i w który wyposażona jest nasza drukarnia. Sitodruk stosowany przez nas na oferowanych produktach wyróżnia się bardzo dużą trwałością, niezależnie od materiału, na którym zostanie wykonany. Nadruk sitodrukiem to idealna opcja do zadruku folii, różnego rodzaju tkanin, flizeliny, włókniny, wigofilu, toreb i innych wyrobów.

Ponadto stosowany przez nas sitodruk charakteryzuje się najwyższą jakością dzięki zastosowaniu najnowszych technologii i innowacyjnych rozwiązań. Zawdzięczamy to nowoczesnym maszynom, w które wyposażona jest nasza drukarnia. Sitodruk powstający na tkaninach za ich pomocą jest odporny na ścieranie, wielokrotne pranie, działanie promieni UV czy wpływ wody. Nadruk sitodrukiem wraz z upływem czasu nie blaknie, nie pęka i nie traci swoich właściwości.

Zostaw namiary, skontaktujemy się z Tobą