Producent toreb ECO

Strona główna - Cięcie tkanin

Maszyna do cięcia tkanin, usługi cięcia tkanin i materiałów na wymiar

Usługowe cięcie tkanin to możliwość dopasowania różnego rodzaju materiałów do indywidualnych potrzeb danego Klienta. Dzięki dokładnemu cięciu za pomocą nowoczesnych i precyzyjnych maszyn oferujemy szybkie oraz zgodne z oczekiwaniami przygotowanie różnego rodzaju tkanin do dalszej obróbki lub gotowego wykorzystania. Cięcie tkanin dostępne w ramach naszych usług to gwarancja zadowolenia i wykonania powierzonego zadania szybko oraz na najwyższym poziomie.

Co oferujemy w ramach usługowego cięcia tkanin?

W ramach świadczonych usług oferujemy wzdłużne cięcie tkanin różnego rodzaju, w tym wszelkich dzianin oraz włóknin. Wykonujemy również cięcie pierwotnego wałka na mniejsze, odpowiadające pociętym materiałom. Dzięki temu Klient otrzymuje gotowe, nawinięte materiały, które przekazać można do dalszych procesów produkcyjnych.

Nasza maszyna do cięcia tkanin przygotowuje materiały do produkcji toreb, większych elementów, ale też maseczek ochronnych czy lamówek. Precyzyjnie przeprowadzanie usługi cięcia tkanin wykonujemy w zakresie od 25 do 1700 mm, co pozwala na przystosowanie materiałów do większości procesów dalszej obróbki.

Przygotowywanie i cięcie tkanin na wymiar podany przez Klienta odbywa się z zachowaniem wszystkich właściwości materiału, nie powodując strzępienia czy naruszenia struktury włóknin w postaci zaciągnięć, czy nierówności. Pocięte tkaniny są też precyzyjnie nawijane na nowe szpule bez zagnieceń i nierówności. W ramach usługi oddajemy więc precyzyjnie dociętą i pełnowartościową tkaninę, która zaraz po wykonaniu cięcia gotowa jest do wygodnego, dalszego użytku.

Dlaczego usługi cięcia tkanin z Eco to dobry wybór?

Verde Bags to nie tylko przedsiębiorstwo korzystające z najnowszych i najskuteczniejszych technologii oraz nowatorskich metod działania. To również zespół ludzi posiadających ogromne doświadczenie w branży i pasję, którą jest tworzenie ekologicznych produktów tekstylnych oraz przygotowywanie materiałów do dalszych procesów produkcyjnych.

Dlatego usługi cięcia tkanin świadczymy na najwyższym poziomie, z dbałością o każdy detal i z myślą o dalszym przeznaczeniu tekstyliów. To gwarancja owocnej współpracy na bardzo korzystnych warunkach. Oferujemy indywidualne podejście do każdego Klienta i profesjonalne wykonanie powierzonego zadania. Zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy wyczerpująco na wszystkie Państwa pytania.

Zostaw namiary, skontaktujemy się z Tobą