Producent toreb ECO

EKO TORBY/ NA ZAKUPY PRODUCENT / ZIELONA GÓRA / CAŁA POLSKA

Producent toreb wielokrotnego użytku

Niestety, w dzisiejszych czasach możemy zauważyć jak wiele ograniczeń i szkód otrzymuje nasza planeta, wynikających z nieroztropnych działań człowieaka. Ale nie wszystko jeszcze jest stracone i wciąż mamy możliwość zadbania o nasze środowisko naturalne i przeciwstawienie się temu problemowi. Właśnie dlatego, jako producent toreb ekologicznych, postawiliśmy sobie za cel propagowanie idei ekologii i oferujemy naszym klientom wyjątkowe, wielokrotnego użytku torby z wodoodpornej i wytrzymałej włókniny. Ponadto, chętnie tworzymy torebki z dowolnym nadrukiem, które doskonale spiszą się jako gadżety reklamowe. Jeśli Ty również chcesz związać swój biznes z ekologią, zapraszamy do współpracy i realizacji dużych ilościowo partii naszych eko toreb.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU – ODPOWIEMY NA WASZE PYTANIA

Dlaczego warto wybrać nasze eko torby na zakupy?

Jeśli chcesz zadbać o środowisko, a jednocześnie promować swoją markę, to torby ekologiczne z nadrukiem od Verde Bags to idealne rozwiązanie. W naszej firmie oferujemy szeroki wybór toreb, które z pewnością spełnią Twoje oczekiwania. Każda z toreb ma swój specyficzny krój, dzięki czemu dobrze sprawdza się w określonych zastosowaniach. Posiadamy worki na buty, klasyczne reklamówki na zakupy, torby z uszami oraz z wyciętymi uchwytami dla wzmocnienia konstrukcji. Nasze ekologiczne torby z nadrukiem to nie tylko praktyczne rozwiązanie podczas codziennych zakupów, ale również reklama Twojej marki. Jesteśmy gotowi do realizacji dużych zamówień na ekologiczne torby z nadrukiem, więc nie czekaj i skontaktuj się z nami już dziś!

Jak produkowane są torby reklamowe z nadrukiem w Verde Bags?

Wytwarzanie toreb ekologicznych z nadrukami odbywa się z użyciem specjalnej włókniny typu spunbond, która składa się z polipropylenu. Dzięki temu proces produkcji tych toreb jest przyjazny dla środowiska, bowiem zużywa mniejsze ilości wody i energii niż przy produkcji torb bawełnianych, foliowych czy papierowych.

Materiał ten charakteryzuje się ponadprzeciętną wytrzymałością, nieprzepuszczalnością zapachów, możliwością prania i wielokrotnego wykorzystania. Cała oferta toreb ekologicznych, którą oferujemy, składa się z produktów wykonanych w 100% z materiałów pochodzących z recyklingu, dzięki czemu po ich zużyciu mogą zostać przetworzone na nowe torby.

Nasze torebki zakupowe z nadrukiem są doskonałej jakości dzięki drukowi fleksograficznemu oraz sitodrukowi. Ta metoda zapewnia trwałość i odporne na ścieranie napisy. Co więcej, pozwala na nanoszenie nadruków nawet na nierównych, elastycznych powierzchniach.

Kolorystyka oraz wykonanie nadruków są niesamowicie jaskrawe i szczegółowe. Drukowanie fleksograficzne i sitodrukowe jest opłacalne nawet w przypadku niewielkiej liczby zamawianych torb, co sprawia, że nadal jest to popularny wybór dla małych przedsiębiorstw. Dostępne wersje barwników są tak samo ekologiczne, jak nasze torby.

Możliwości personalizacji naszych toreb z nadrukiem są prawie nieograniczone. Dostępne są nadruki w niemal każdym stylu, jakie sobie Państwo zażyczą, a także możliwe jest wybieranie kolorów tkanin, kroju i umieszczenia uchwytów. Każdy zamawiający może zdecydować o wymiarach torebki i wybrać rozmiar idealny do swoich potrzeb – od S do XL. Dzięki temu torba może służyć zarówno jako prezentowa, jak i na zakupy spożywcze.

Zostaw namiary, skontaktujemy się z Tobą