Producent toreb ECO

EKO TORBY NA ZAKUPY PRODUCENT /TORUŃ / CAŁA POLSKA

Producent toreb wielokrotnego użytku

Zachowanie czystości naszego środowiska powinno być jednym z priorytetów, jakie stawiamy każdego dnia. Nasze przyzwyczajenia i nawyki mają bezpośredni wpływ na ilość odpadów, jakie produkujemy oraz na przyszłość naszej planety. Dobrym pomysłem na poprawę stanu środowiska jest stosowanie wielokrotnego użytku np. poprzez używanie torby ekologicznej. Verde Bags, producent torb wielorazowych, oferuje szeroki wybór, dobierając produkty indywidualnie do potrzeb klientów. Dlaczego warto mieć wielokrotnego użytku torby w domu?

Większość z nas zdążyła już zauważyć górę nieużywanych foliówek po robionych zakupach. Niestety, zazwyczaj okazują się one zbędnym i jednorazowym użytkiem. Po krótkim czasie lądują w koszu na śmieci, aby następnie przetrwać setki lat i niszczyć naturalne środowisko. Zdarza się też, że foliówki pękają podczas noszenia dużych zakupów, co powoduje bierny wpływ na nasze zdrowie i kieszenie.

Zastąpienie jednorazowych torb foliowych na solidną, pojemną i wielorazową torbę z włókniny byłoby lepszym rozwiązaniem. Producent Verde Bags jest nimi od lat, a ich torby są kolorowe, składane i wykonane z bardzo wytrzymałego tworzywa, dzięki czemu zajmują niewiele miejsca i idealnie nadają się do codziennego użytku. Włożenie zakupów do takiej torby zapewnia bezpieczeństwo i łatwe ich przemieszczanie, a ponadto wyklucza ryzyko pęknięcia lub rozdarciapodczas noszenia.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU – ODPOWIEMY NA WASZE PYTANIA

Dlaczego warto wybrać nasze eko torby na zakupy?

Torby Verde Bags to wyjątkowe produkty! Wykonane z włókniny PP, gwarantują nie tylko wysoką jakość, ale też ochronę środowiska! Proces produkcji włókniny polega na termicznym połączeniu włókien polipropylenowych, co daje materiał nie tylko trwały, ale też w pełni recyklingowalny. Przy jego produkcji zużywa się mniej wody i energii niż do wytwarzania toreb z bawełny – dlatego wybór Verde Bags to wybór odpowiedzialny.
Nasze torby wyróżniają się wytrzymałością na ciężary nawet do 40 kg oraz możliwością prania w pralce! Są wodoodporne i nadają się do przenoszenia żywności, a w zestawie z kilkoma kannstwami, zmieszczą niemal cały tygodniowy zaopatrzenie. Ich estetyka i funkcjonalność doceniana jest przez wiele firm – bez względu na branże.
Zapoznaj się z ofertą i daj się przekonać na własne oczy!

Zostaw namiary, skontaktujemy się z Tobą