Producent toreb ECO

EKO TORBY/ NA ZAKUPY PRODUCENT / SZCZECIN / CAŁA POLSKA

Producent toreb wielokrotnego użytku

Biorąc pod uwagę coraz bardziej narastające ograniczenia planety, powinniśmy zacząć przykładać większą wagę do ochrony środowiska, które nas otacza. Bez wątpienia, jako ludzie, jesteśmy za to odpowiedzialni. Dlatego tak ważne jest, abyśmy zaczęli działać oraz podejmować działania na rzecz ekologii, zachowując w tym celu naszą planetę dla siebie i dla przyszłych pokoleń. W związku z tym, nasza firma jako jedyny producent toreb ekologicznych w Polsce, oferuje torby wielokrotnego użytku. Nasze torby wykonane są z wodoodpornej i wytrzymałej włókniny, co pozwala nam zachować wysoką jakość naszych produktów i przewyższać naszych przyszłych konkurentów. Możemy już zaoferować wiele wzorów dla konsumentów, ale przyjmujemy także zamówienia na torby reklamowe z nadrukiem indywidualnym i jesteśmy przygotowani do zrealizowania dużych ilościowo partii ekologicznych toreb dla firm, które pragną wiązać się z eko rozwiązaniami.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU – ODPOWIEMY NA WASZE PYTANIA

Dlaczego warto wybrać nasze eko torby na zakupy?

Jeśli poszukujesz ekologicznych toreb na zakupy, Verde Bags ma wiele propozycji do zaoferowania. Jesteśmy producentem i dystrybutorem rozmaitych rodzajów toreb, które sprawdzą się podczas codziennych zakupów oraz akcji promocyjnych. Nasze torby ekologiczne z nadrukiem są idealne dla firm, które chcą powiązać swoją markę z eko rozwiązaniami. Nie tylko oferujemy już wybrane wzory, ale także przyjmujemy zamówienia na torby z nadrukiem indywidualnym. Dzięki temu możesz mieć pewność, że Twoja torba będzie wyjątkowa. Bez względu na potrzeby, w asortymencie Verde Bags z pewnością znajdziesz coś dla siebie.

Jak produkowane są torby reklamowe z nadrukiem w Verde Bags?

Każda torba ekologiczna z nadrukiem powstaje ze specjalnej włókniny typu spunbond, czyli szczególnego rodzaju polipropylenu. Torby te nazywamy przyjaznymi dla środowiska, ponieważ ich wykonanie pochłania znacznie mniej wody i energii niż produkcja toreb bawełnianych, foliowych czy papierowych. Oprócz tego wśród mocnych stron tego rodzaju tkanin wymienia się ponadprzeciętną wytrzymałość, niepochłanianie zapachów, możliwość prania i wieloletniego użytkowania.

Wszystkie torby ekologiczne dostępne w naszej ofercie produkowane są w 100% z materiałów pochodzących z recyklingu, które po zużyciu mogą być ponownie poddane. To właśnie dzięki temu każda osoba, która korzysta z naszych ekologicznych toreb z nadrukami, ma pewność, że działa w sposób przyjazny dla środowiska.

Jak jest zadrukowywana torba ekologiczna? Nasze torby na zakupy z nadrukiem to gwarancja wysokiej jakości grafik i nieścieralnych napisów. Wynika to z zastosowania technologii druku fleksograficznego oraz sitodrukowego. Zaletą tej metody jest możliwość stosowania jej nawet na nierównych, delikatnie elastycznych i zmieniających swój kształt produktach. Kolorystyka nadruków oraz ich wykonanie zachwycają dokładnością i żywymi barwami. Stosowanie druku fleksograficznego oraz sitodruku jest opłacalne nawet przy niewielkich nakładach dla małych przedsiębiorstw. Co więcej, umożliwia stosowanie równie ekologicznych co nasze torby barwników.

Możliwości personalizacji toreb z nadrukami są prawie nieograniczone. Wszyscy nasi klienci mają ogromne możliwości dostosowania produktu do swoich potrzeb. Mogą wybierać kolor tkaniny, jej krój oraz umiejscowienie uchwytów. Każdy może samodzielnie zdecydować o tym, jak duże obciążenia powinna być odporna torba. Produkty wytwarzane są w szerokiej rozmiarówce, od S do XL, co pozwoli zmieścić w nich niewielki zestaw prezentowy lub duże zakupy spożywcze.

Zostaw namiary, skontaktujemy się z Tobą