Producent toreb ECO

EKO TORBY/ NA ZAKUPY PRODUCENT / OLSZTYN / CAŁA POLSKA

Producent toreb wielokrotnego użytku

Nie trzeba być specjalistą, by dostrzec ograniczenia naszej planety, wynikające z naszych nieroztropnych działań jako ludzkości. Dlatego tak ważne jest, abyśmy zadbali o nasze środowisko, byśmy i nasze przyszłe pokolenia mogły żyć zdrowiej i świadomiej. Jesteśmy jedynym w Polsce producentem toreb ekologicznych wielokrotnego użytku, wykonanych z wytrzymałej włókniny. Nasze torby z nadrukiem posiadają wspaniałe wzory, a także akceptujemy indywidualne zamówienia dla firm, które pragną związać swoją markę z ekologicznymi rozwiązaniami. Z przyjemnością realizujemy duże ilościowe zamówienia na nasze ekologiczne torby reklamowe.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU – ODPOWIEMY NA WASZE PYTANIA

Dlaczego warto wybrać nasze eko torby na zakupy?

Marzy Ci się wypromowanie swojej marki przy użyciu ekologicznych rozwiązań? W takim razie nasze ekologiczne torby z nadrukiem są idealnym wyborem dla Ciebie! W Verde Bags oferujemy szeroki wybór toreb, które pozwolą Ci na wyrażenie Twojego indywidualnego stylu. Każda z toreb jest starannie zaprojektowana, aby dobrze spełniać swoją funkcję – od worków na buty, po klasyczne reklamówki na zakupy. Znajdziesz u nas również torby z uszami i wyciętymi uchwytami dla wzmocnienia konstrukcji. Niezależnie od tego, czego szukasz, w asortymencie Verde Bags z pewnością znajdziesz coś dla siebie! A jeśli chcesz związać swoją markę z ekologicznymi torebami reklamowymi, jesteśmy przygotowani do realizacji nawet dużych ilości. Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci wykonać idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb torbę z nadrukiem.

Jak produkowane są torby reklamowe z nadrukiem w Verde Bags?

Każda osobista torba z nadrukiem produkuje się z fachowej tkaniny spunbond, czyli specjalnego typu polipropylenu. Jest to materiał przyjazny dla środowiska, bowiem do jego wytworzenia potrzeba dużo mniejszej ilości wody i energii niż do stworzenia toreb bawełnianych, foliowych lub papierowych.

Ponadto, tkaniny te wyróżniają się ponadprzeciętną wytrzymałością, niezachwianą świeżością oraz możliwością wielokrotnego wykorzystania po praniu. Wszystkie torby ekologiczne z naszej oferty są w 100% wykonane z materiałów pochodzących z recyklingu, a po zniszczeniu można je przetworzyć ponownie.

Jak wykonywane są nadruki na torbach ekologicznych?
Drukowane przez nas torby na zakupy z nadrukiem są gwarancją najwyższej jakości grafik i nieodblaskowych napisów, dzięki wykorzystaniu druku fleksograficznego oraz sitodrukowego. Ta metoda pozwala na aplikację nadruków również na skomplikowanych i elastycznych powierzchniach.

Barwy zastosowane w nadrukach są precyzyjne i żywe, podziwiać je można za każdym razem. Druk fleksograficzny oraz sitodruk to również rozwiązania ekonomiczne, które pozwalają na wykorzystanie ekologicznych barwników przy malych nakładach.

Możliwości spersonalizowania torb z nadrukami
Oferujemy szeroki wachlarz wyboru personalizacji naszych produktów, poczynając od wyboru prezentowanej grafiki lub napisu, poprzez kolorystykę tkanin, kształt oraz umiejscowienie uchwytów. Każdy może zdecydować, na jaką wagę torba powinna być odporna. W kolekcji znajdują się torby w wielu rozmiarach – od S do XL, co umożliwia włożenie do nich zarówno małego zestawu prezentowego jak i dużych zakupów spożywczych.

Zostaw namiary, skontaktujemy się z Tobą