Producent toreb ECO

EKO TORBY/ NA ZAKUPY PRODUCENT / LUBLIN / CAŁA POLSKA

Producent toreb wielokrotnego użytku

Nasz świat jest po prostu przesycony nieroztropnymi działaniami człowieka, które mają zgubny wpływ na naszą planetę. Chcemy jednak zrobić coś, by móc z komfortem i spokojem żyć nie tylko my, ale też przyszłe pokolenia. Dlatego jesteśmy producentem toreb ekologicznych wielokrotnego użytku, które powstaną z wodoodpornej oraz wytrzymałej włókniny. Jesteśmy dumni z naszych torb z nadrukiem, ale jesteśmy otwarci na indywidualne zamówienia. Dla firm, które chcą połączyć swoją markę z eko rozwiązaniami, jesteśmy gotowi zrealizować duże ilościowo partie ekologicznych toreb.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU – ODPOWIEMY NA WASZE PYTANIA

Dlaczego warto wybrać nasze eko torby na zakupy?

Jeśli zależy Ci na ekologicznym podejściu do zakupów i chcesz związać swoją markę z eko rozwiązaniami, to torby ekologiczne z nadrukiem od Verde Bags są idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. Jesteśmy producentem i dystrybutorem toreb na zakupy, które od momentu dostarczenia ich do naszych Klientów niezawodnie służą im podczas codziennych zakupów oraz akcji promocyjnych. W naszej ofercie znajdziesz różne rodzaje toreb – worki na buty, klasyczne reklamówki na zakupy, torby z uszami oraz z wyciętymi uchwytami dla wzmocnienia konstrukcji. Dodatkowo, oferujemy również możliwość zamówienia torby reklamowej z indywidualnym nadrukiem. Bez względu na to, czego potrzebujesz – Verde Bags ma w swojej ofercie idealną torbę dla Ciebie.

Jak produkowane są torby reklamowe z nadrukiem w Verde Bags?

Każda torba ekologiczna z nadrukiem powstaje ze specjalnej włókniny typu spunbond, czyli szczególnego rodzaju polipropylenu. Torby te są przyjazne dla środowiska, gdyż ich wykonanie wymaga znacznie mniejszej ilości wody i energii niż torby bawełniane, foliowe czy papierowe.

Ponadto charakteryzuje je ponadprzeciętna wytrzymałość, niepochłanianie zapachów, łatwość prania, jak również wieloletnie użytkowanie. Wszystkie torby ekologiczne dostępne w naszej ofercie wyprodukowane są w 100% z materiałów pochodzących z recyklingu, które po zużyciu mogą zostać ponownie poddane.

Jakie są możliwości personalizacji torby ekologicznej z nadrukiem?
Wszyscy nasi klienci mogą sprawić, że ich torby będą niepowtarzalne. Zadrukować można niemal każdy wzór, grafikę czy napis. Klienci wybierają kolor tkaniny, krój torby, wygodne dla nich umiejscowienie uchwytów. Daną torbę można poddać testowi nośności i dopasować ją do swoich indywidualnych potrzeb zakupowych. Rozmiary torb wahają się od S do XL i pozwolą na pomieszczenie w nich niewielkich zestawów upominkowych i artykułów spożywczych oraz dużych zakupów spożywczych. Produkty dostępne w naszej ofercie wykonywane są z użyciem technologii druku fleksograficznego i sitodrukowego, co gwarantuje najlepszą jakość grafik i napisów na torbie oraz ich trwałość. Stosowanie tych metod druku umożliwia również stosowanie barwników ekologicznych, co pasuje do ekologicznej linii torb z nadrukiem, jakie mamy w ofercie.

Zostaw namiary, skontaktujemy się z Tobą