Producent toreb ECO

EKO TORBY/ NA ZAKUPY PRODUCENT / GDAŃSK / CAŁA POLSKA

Producent toreb wielokrotnego użytku

Nie da się już ukryć, że nasze działania wpłynęły na ograniczenia, jakie widzimy na naszej planecie. Dlatego tak ważne jest, abyśmy zwrócili uwagę na nasze otoczenie i chronili je przed naszymi szkodliwymi wpływami. Wybierając ekologiczne torby wielokrotnego użytku, możemy poczuć się pewniej, że robimy coś dobrego dla środowiska. Jako lider w produkcji tego typu toreb w Polsce, oferujemy klientom szeroki wybór wzorów, ale także możliwość wdrożenia indywidualnego projektu dla Twojej marki. W ten sposób możesz pokazać, że dbasz o planetę i zdrowie swoich klientów jednocześnie.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU – ODPOWIEMY NA WASZE PYTANIA

Dlaczego warto wybrać nasze eko torby na zakupy?

Jeśli chcesz zadbać o środowisko, a jednocześnie promować swoją markę, to torby ekologiczne z nadrukiem od Verde Bags to idealne rozwiązanie. W naszej firmie oferujemy szeroki wybór toreb, które z pewnością spełnią Twoje oczekiwania. Każda z toreb ma swój specyficzny krój, dzięki czemu dobrze sprawdza się w określonych zastosowaniach. Posiadamy worki na buty, klasyczne reklamówki na zakupy, torby z uszami oraz z wyciętymi uchwytami dla wzmocnienia konstrukcji. Nasze ekologiczne torby z nadrukiem to nie tylko praktyczne rozwiązanie podczas codziennych zakupów, ale również reklama Twojej marki. Jesteśmy gotowi do realizacji dużych zamówień na ekologiczne torby z nadrukiem, więc nie czekaj i skontaktuj się z nami już dziś!

Jak produkowane są torby reklamowe z nadrukiem w Verde Bags?

Ekologiczne torby to idealne rozwiązanie dla osób, które dbają o ekologię. Nasze torby ekologiczne z nadrukiem wykonane są z wysokiej jakości włókniny typu spunbond. To specjalna odmiana polipropylenu, który charakteryzuje się ponadprzeciętną wytrzymałością i niepochłanianiem zapachów. Co ważne, w produkcji torb ekologicznych wykorzystujemy znacznie mniej wody i energii, niż przy wytwarzaniu innych rodzajów toreb.

Drukujemy grafiki i napisy na torbach za pomocą technologii druku fleksograficznego i sitodrukowego. Dzięki temu możemy zapewnić naszym Klientom najwyższą jakość wydruków i długotrwałą żywotność nadruków.

U nas każdy może zamówić torbę dopasowaną do swoich potrzeb. Możesz wybrać kolor tkaniny, jej krój oraz umiejscowienie uchwytów. Torby możemy wytwarzać w rozmiarach od S do XL, dzięki czemu pomieszczą zarówno niewielki zestaw prezentowy, jak i duże zakupy spożywcze.

Ponadto, wszystkie torby ekologiczne dostępne w naszej ofercie są produkowane w 100% z materiałów pochodzących z recyklingu, co pozwala na ich ponowne wykorzystanie.

Zostaw namiary, skontaktujemy się z Tobą